Farské oznamy

Deň radosti - hlasovanie za projekt

Deň radosti - hlasovanie za projekt

Tento rok sa v rámci prípravy na prijatie sviatosti birmovania v našej farnosti bude konať "Deň radosti" - spoločne prežitý deň naplnený zábavou a duchovnou katechézou. Birmovanci sa môžu tešiť na spoločné hry, opekačku, sv. Omšu, besedu s misionármi zo Živčákovej. Pre cirkev a jej budúcnosť sú mladí dôležití a v dnešnej dobe im chceme ponúknuť duchovnú a prirodzenú radosť v spoločenstve. Veríme, že takto prežitý spoločný čas prinesie svoje ovocie nielen v živote birmovancov, ale aj v živote našej farnosti.

O finančnú podporu na tento projekt sa uchádzame prostredníctvom Pastoračného fondu Žilinskej diecézy KROK. K tomu, aby sme ju získali, potrebujeme aj Vaše hlasy: https://fondfarnost.hlasobcanov.sk/
Srdečne Vám ďakujeme za každý jeden hlas.
Do pozornosti dávame aj možnosť stať sa donátorom - pravidelným prispievateľom do diecézneho fondu. Pokiaľ sa ním stanete do 8. mája a uvediete tento projekt, môžeme získať ďalších 50 €. Čo Vás to bude stáť? Iba 4 € mesačne v priebehu min.1 roka. Pre donátorov sú pripravené rôzne bonusy. Bližšie informácie nájdete: https://donator.sk/podporit.